Organizator:

Partnerzy:

PGA - Polish Golf Awards 2015

 

GOLF PARK JÓZEFÓW

INNE OBIEKTY GOLFOWE

 

Golf Park Józefów to kameralny obiekt golfowy, położony w kompleksie Holiday Inn Warszawa Józefów, 25km od centrum Warszawy.

 

W jego skład wchodzi piętrowa strzelnica golfowa z 18 stanowiskami, 6-dołkowe pole pitch&putt oraz minigolf z 18 torami. Zarówno driving range, jak i pole golfowe są oświetlone, dlatego można tu grać i trenować do późnych godzin nocnych.

 

Na obiekcie organizowanych jest kilkadziesiąt zawodów rocznie. Najbardziej znane to turnieje wieczorne, rozgrywane po zmroku, Matchplay, który co roku skupia ponad 60 graczy walczących o trofeum przechodnie czy specjalne Ligi : Architektoniczna Liga Golfa oraz Liga Golfa OIRP w Warszawie.

 

Golf Park Józefów jest oficjalnym polem gry krótkiej PGA Polska. Co roku rozgrywany jest turniej PGA Polska Short Game Championship, którego uczestnikami są najlepsi PRO w Polsce, a także zakwalifikowani amatorzy.

 

Klub Golfowy Golf Park Józefów w 2015 roku był drugim największym klubem wokół aglomeracji Warszawy pod względem prowadzonych kart handikapowych (prawie 150 Klubowiczów).

 

Prezesem Klubu jest Marcin Górzyński, pasjonat golfa oraz biznesmen.

 

Plany na najbliższe sezony to dalszy rozwój poprzez uatrakcyjnianie infrastruktury oraz oferty dla obecnych i przyszłych golfistów.

Organizator:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

2020 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.