Organizator:

Partnerzy:

PGA - Polish Golf Awards 2015

 

A&A ARKADIA

NAJLEPSZE POLE 9-DOŁKOWE

 

9-dołkowe pole golfowe A&A Arkadia to  zaskakująca enklawa zieleni w industrialnej zabudowie Pabianic (zaledwie 10 minut od centrum Łodzi). Powstało z inicjatywy wielkiego pasjonata tego sportu i zapalonego golfisty Arkadiusza Majsterka. Na niewielkim obszarze zgromadzono wszystko to, co stanowi o atrakcyjności pola golfowego - ciekawie zaprojektowane dołki, atrakcje krajobrazowe, malownicze zakątki i inspirujące sportowe zagadki. Na polu jest aż siedem mostków, krzyżują się dwie rzeki (Dobrzynka i Pabianka), a oswojone pawie i dzikie kaczki żyją tu w zgodzie niczym w prawdziwie arkadyjskim ogrodzie.

 

A&A Arkadia jest ważnym punktem spotkań na pograniczu sztuki i sportu - na terenie znajdującego się na polu  Europejskiego Parku Rzeźby odbywają się  pokazy mody i biżuterii, wieczorki poetycki, wystawy rzeźby i malarstwa, plenery artystyczne i koncerty.

 

Przy okazji wydarzeń sportowych A&A Arkadia gościła Premierów RP,  prezydentów miast, ambasadorów na czele z dwoma Ambasadorami Stanów Zjednoczonych (Lee A. Feinstein, Stephen Mull), artystów sceny polskiej m.in. Zbigniew Wodecki, Monika Kuszyńska Alicja Majewska , Łukasz Zagrobelny, Tadeusz Drozda, Kabaret Ani Mru Mru, zespoły Proletariat, Ira, Blue Cafe i wiele innych znanych i cenionych osób.

 

Wizytówką pola jest Turniej Golfowy o Brylant A&A, który bardzo szybko zyskał renomę jednej z najlepszych imprez golfowych w Polsce.

 

A&A Arkadia dostępna jest siedem dni w tygodniu. Na terenie obiektu znajduję się: 9-dołkowe pole golfowe (dołki od 60 m do 150 m), bunkier ćwiczebny, chipping area i target green. Pole i Driving Range są oświetlone. Do dyspozycji graczy i osób towarzyszących jest namiot klubowy oraz wypożyczalnia sprzętu.

Organizator:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

2020 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.